Na ratunek z przelewem ekspresowym blue cash!

            Na ratunek z przelewem ekspresowym blue cash!

 

Oczekiwanie na przelew nie zawsze wiąże się z pewnością, że otrzymamy pieniądze na konto w określonym czasie. Jeśli zależy nam, aby pieniądze dotarły do nas jak najszybciej, a cała procedura się opóźnia, to taka sytuacja może napędzić nam dodatkowych nerwów. Do tego trzeba pamiętać, że przelewy między różnymi bankami księgowane są nie zawsze w krótkim czasie.

blue cash
blue cash

Pieniądze wychodzące z niektórych placówek bankowych mogą być księgowane na koncie odbiorcy dopiero na drugi dzień roboczy. A jeśli przelew zostanie puszczony w piątkowe popołudnie lub wieczór, to mamy dodatkowy problem, ponieważ na zaksięgowanie pieniędzy na koncie trzeba będzie czekać cały weekend. Nikt nie lubi takich niepewnych sytuacji.

Długo pracowano nad tym, aby wyeliminować ten problem. W rezultacie powstała aplikacja blue cash, dzięki której można wykonywać przelewy ekspresowe z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Pieniądze trafiają na konto odbiorcy w trybie ekspresowym. Nie trzeba się już martwić o to, że znowu wydłuży się nam czas oczekiwania.

Dlaczego warto korzystać z blue cash?

Przelewy ekspresowe blue cash są przydatnym rozwiązaniem na pominięcie bankowych procedur, jeśli chodzi o przekazywanie pieniędzy. Skorzystać z tego rozwiązania mogą wszystkie grupy społeczne, począwszy od studentów oczekujących na przelewy od rodziców, a skończywszy na emerytach dorabiających do miesięcznej stawki emerytalnej.

Blue cash jest także ogromnym ułatwieniem dla wszystkich przedsiębiorców. Zwłaszcza poleca się ten sposób przekazywania pieniędzy w dużych firmach, gdzie nie można pozwolić sobie na zwłokę i ważne jest, by pierwszego dnia każdego miesiąca wypłata trafiła do pracownika zgodnie z podanymi przez niego danymi do przelewu z wypłatą.

Prowizje za stosowanie blue cash są śmiesznie niskie i z pewnością nie obciążają portfeli i kont osób decydujących się na regularne stosowanie tejże aplikacji. Przelewy ekspresowe blue cash trafiają na konta w imponującym tempie, obliczono, że zazwyczaj pieniądze księgują się na koncie w kilka sekund. Żaden bank nie ma takiego tempa w działaniach dotyczących przepływu pieniędzy.

Blue cash – natychmiastowe środki na koncie

Z aplikacją blue cash zrealizujemy wszystkie transakcje finansowe, których nie chcemy przekładać. Operowanie tą aplikacją pozwala na rzeczową i konkretną kontrolę nad środkami zgromadzonymi na koncie. Nie doprowadzamy do nadmiernych debetów, stosując blue cash przy opłacaniu rachunków, wysyłaniu pieniędzy dzieciom, robiąc zakupy w sklepach internetowych. Nawet, jeśli płacimy rachunki za prąd czy mieszkanie ostatniego dnia, gdy trzeba to zrobić, to pieniądze trafiają na konto od razu, a my nie zaprzątamy sobie głowy myślami, czy oby nie naliczą nam dodatkowych odsetek za spóźnienie. Prosty i wygodny sposób na regulowanie wszystkich zobowiązań finansowych. Coraz więcej ludzi przekonuje się do technologii finansowej blue cash. Może i Wy spróbujecie? Zdecydowanie poczujecie odmianę i praktyczne korzyści płynące z możliwości natychmiastowego przelewania pieniędzy na wskazane adresy.